1 september ... WELKOM AAN ONZE FONKELTJES :-)

De start van een nieuw schooljaar ...

Opnieuw wat vroeger uit bed, boekentas klaarmaken, naar school vertrekken.

De ene alvast wat enthousiaster dan de andere. Sommigen alleen, anderen aan de hand van mama of papa.
En daar komen ze door de schoolpoort.

De allerkleinsten werden vandaag door mama of papa naar hun klasje gebracht waar de juf hen opwachtte. Ze konden in alle rust afscheid nemen om daarna de klas te verkennen en alvast het speelgoed uit te testen.
De oudere kleuters konden onmiddellijk op hun speelplaats op zoek naar hun vriendjes om samen te spelen.
De leerlingen van het lager namen al afscheid aan de schoolpoort, de ene met een knuffel en een kus terwijl de andere er vlug vandoor ging want nu waren ze bij de oudsten en een knuffel... neen, dit was niet stoer. Even de hand in de lucht en ook zij gingen op zoek naar hun vrienden om hun verhalen over de vakantie te vertellen.

Bij de eerste schoolbel was het nog even zoeken naar de juiste rij en daarna waren ze klaar om samen met hun juf of meester naar de klas te gaan.

De aftrap was gegeven, de start van het nieuwe schooljaar was ingegaan.

We heten al onze fonkeltjes een heel warm welkom en wensen iedereen een fantastisch schooljaar toe.

Klik hieronder om de foto's te bekijken.

- peuter en 1e kleuterklassen

- 1e en 2e leerjaar

- 3e t.e.m. 6e leerjaar

- algemeen speelplaatsfoto 's

-

Algemeen, woensdag 2 september 2026

Klassen

Wil je kennismaken met onze klassen? Klik dan op de foto en breng een bezoekje aan de blog van de klas.

Opvang

In onze school hebben we ruime opvangmogelijkheden.