Beloning Operatie Proper - Mooimakers

Onze school doet voor het tweede jaar op rij mee aan Operatie Proper. Hiervoor kregen wij vorig schooljaar al een mooie financiële beloning. We gebruikten het budget om kindvriendelijke kikker-vuilnisbakken aan te kopen. Naast de nieuwe vuilnisbakken nemen we ook nog heel wat andere maatregelen om afval en zwerfvuil te vermijden. Denken we maar aan het verbod op papieren wikkels om de koekjes. Als er klassen op uitstap gaan, wordt er altijd voor gezorgd dat er geen afval achtergelaten wordt en sterker nog… er wordt zelfs actief aan de slag gegaan om zwerfvuil op te rapen. Verschillende leerjaren zorgen er ook voor dat de speelplaats netjes blijft en dit dankzij het werk van de afvalridders!

Dankzij Operatie Proper van Mooimakers kan gemeente Zedelgem een bedrag overmaken van 850 euro aan onze school.  We denken na hoe we dit bedrag opnieuw zinvol kunnen investeren.

Mooimakers, zondag 23 oktober 2022

Klassen

Wil je kennismaken met onze klassen? Klik dan op de foto en breng een bezoekje aan de blog van de klas.

Opvang

In onze school hebben we ruime opvangmogelijkheden.