De Fonkel herdenkt WO I

Op onze school was er heel wat aandacht voor het einde van de Eerste Wereldoorlog. Het derde leerjaar ging naar Diksmuide terwijl het vierde leerjaar de littekens in de Westhoek bezocht. Klik HIER voor de uitgebreide fotoreportage.

Het vierde leerjaar werkte ook de eucharistieviering uit en dit in samenwerking met NSB Aartrijke. Het vernieuwde ere-perk werd officieel geopend door heel wat aanwezige prominenten. De fotoreportage van Henk Rogiers vind je hier. Tijdens de druk bijgewoonde fotovoorstelling werd ook nog eens het lied "Where have all the flowers" gezongen. HIER alvast een kleine impressie.

In de inkomhal staan beeldjes van het project Coming World Remember Me. Wie een beeldje maakte, kan zijn of haar soldaat opzoeken via deze link. Vanaf maandag 3 december worden de beeldjes verdeeld onder de kinderen van het 3de tot en met 6de leerjaar. Ze dienen hiervoor hun certificaat mee te brengen. Er wordt voorlopig één beeldje per oudste leerling voorzien.

donderdag 29 november 2018

Klassen

Wil je kennismaken met onze klassen? Klik dan op de foto en breng een bezoekje aan de blog van de klas.

Opvang

In onze school hebben we ruime opvangmogelijkheden.