K1B Sintscenario De grote dag!

Op 6 december was het dan eindelijk zo ver. Sinterklaas kwam langs op onze school. Sint kwam echter op school toe zonder inpakpiet. Even later dook inpakpiet op. Hij had iets te bekennen. Inpakpiet had stiekem op het paard van Sinterklaas gekropen en was er afgevallen. Hij had een hersenschudding en zijn voet deed pijn. Daarom dat hij al die vreemde dingen had gedaan. De juffen lieten inpakpiet enkele proefjes uitvoeren om te kijken hoe erg de situatie was. Even later bleek dat er echt wel een dokter moest langskomen. Die kwam met een middeltje om piet beter te maken. Gelukkig kwam alles toch nog goed en konden we samen met Sinterklaas en inpakpiet feest vieren.

Klik hier om de overige foto's te bekijken.

K1B eerste kleuter B, zaterdag 8 december 2018

Klassen

Wil je kennismaken met onze klassen? Klik dan op de foto en breng een bezoekje aan de blog van de klas.

Opvang

In onze school hebben we ruime opvangmogelijkheden.