L3A Het fietsparcours

Vandaag was er het fietsparcours voor het derde leerjaar. We hadden alvast geluk met het weer.

In de lessen verkeer leerden we van alles bij over fietsen en fietsen in groep. Binnenkort gaan we ook met onze fiets op de openbare weg. We gaan namelijk naar de Groene Meersen. Om te checken of onze leerlingen daar klaar voor zijn houden we elk jaar een fietsparcours.

We moeten tijdens het parcours een heleboel dingen doen: starten, stoppen, bochten nemen, links en rechts kijken... Het was een leuke en vooral leerrijke namiddag. We zijn helemaal klaar om met de fiets op de weg te gaan. :-)

Klik hier voor de foto's. (bedankt aan de fotografen van dienst)

L3A cactusklas, maandag 2 mei 2022

Klassen

Wil je kennismaken met onze klassen? Klik dan op de foto en breng een bezoekje aan de blog van de klas.

Opvang

In onze school hebben we ruime opvangmogelijkheden.