Operatie Proper - overhandiging cheque

Burgemeester Annick Vermeulen kwam de cheque overhandigen naar aanleiding van Operatie Proper.
Operatie Proper is een beloningssysteem waarbij scholen en jeugdverenigingen een duwtje in de rug krijgen om zwerfvuil duurzaam aan te pakken. Hoe? Door samen een actieplan op te stellen, ondersteuning te bieden (denk aan opruimmateriaal, educatieve pakketten) én iedereen te bedanken voor de volgehouden inspanningen met een mooie financiële beloning! Ondertussen werden al heel wat stappen in de goede richting genomen op onze school: geen papieren wikkels meer rondom de koekjes, elke klas die een taak heeft om de school proper te houden, opruimacties rondom de school - Jonkhove, bewustmaking bij de kinderen,... Het bedrag zal zinvol besteed worden, later meer info.

L4A olifantenklas, donderdag 28 oktober 2021

Klassen

Wil je kennismaken met onze klassen? Klik dan op de foto en breng een bezoekje aan de blog van de klas.

Opvang

In onze school hebben we ruime opvangmogelijkheden.