Wie is wie

Triangle

directeur

Marjolijn Roets
marjolijn.roets@sint-rembert.be

Triangle

zorgcoördinator kleuter en eerste leerjaar

Agna Vanhee
agna.vanhee@sint-rembert.be

Triangle

zorgcoördinator lager tweede tot zesde leerjaar

Hilde Beernaert
hilde.beernaert@sint-rembert.be

Triangle

secretaresse

Mieke Vyncke
defonkel.secretariaat@sint-rembert.be

Triangle

secretaresse

Sandra Devos
defonkel.secretariaat@sint-rembert.be

Triangle

secretaresse

Ann Devisscher
defonkel.secretariaat@sint-rembert.be

Triangle

ICT-coördinator

Eline Devolder
eline.devolder@sint-rembert.be

Triangle

kinderverzorgster

Linsy Kimpe
linsy.kimpe@sint-rembert.be

Triangle

zorgjuf kleuter

Emma Vanbelle
emma.vanbelle@sint-rembert.be

Triangle

juf instapklas peuter B & eerste kleuter A

Silke Vernimmen
silke.vernimmen@sint-rembert.be

Triangle

juf instapklas - bewegingsopvoeding derde kleuter - zorg kleuter

Janne Verhelle
janne.verhelle@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste kleuter B

Nancy Derous
nancy.derous@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste kleuter C & tweede kleuter A

Ingrid Ramon
ingrid.ramon@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste kleuter C & tweede kleuter A - juf bewegingsopvoeding peuter, 1ste & 2de kleuter

Elisabeth Naeyaert
elisabeth.naeyaert@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede kleuter B & derde kleuter A

Mieke Delanghe
mieke.delanghe@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede kleuter C & derde kleuter B

Els Delahaye
els.delahaye@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste leerjaar A

Katrien Wydooghe
katrien.wydooghe@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste leerjaar B

Lies Castelein
lies.castelein@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede leerjaar A

Sarah De Clerck
sarah.declerck@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede leerjaar B

Eline Degryse
eline.degryse@sint-rembert.be

Triangle

juf derde leerjaar A

Tyara Decaestecker
tyara.decaestecker@sint-rembert.be

Triangle

juf derde leerjaar B (halftijds)

Daisy Hubrecht
daisy.hubrecht@sint-rembert.be

Triangle

juf derde leerjaar B (halftijds)

Ann Defevere
ann.defevere@sint-rembert.be

Triangle

meester vierde leerjaar A

Kristoff Ryckewaert
kristoff.ryckewaert@sint-rembert.be

Triangle

juf vierde leerjaar B

Lynn Dedeyster
lynn.dedeyster@sint-rembert.be

Triangle

meester vijfde leerjaar A

Wim Decock
wim.decock@sint-rembert.be

Triangle

juf vijfde leerjaar B

Marieke Santy
marieke.santy@sint-rembert.be

Triangle

juf zesde leerjaar A

Hanne Ryheul
hanne.ryheul@sint-rembert.be

Triangle

juf zesde leerjaar B

Lien Devreker
lien.devreker@sint-rembert.be

Triangle

turnleerkracht lager

Tim Bolliou
tim.bolliou@sint-rembert.be

Triangle

juf 5de lj. B & 6de lj. A & zorg lager

Justine Allemeersch
justine.allemeersch@sint-rembert.be

Triangle

zorgjuf lager

Griet Roose
griet.roose@sint-rembert.be

Triangle

zorgjuf kleuter en lager

Zoë De Roo
zoe.deroo@sint-rembert.be

Klassen

Wil je kennismaken met onze klassen? Klik dan op de foto en breng een bezoekje aan de blog van de klas.

Inschrijven

Hier kan je alle info terugvinden indien je uw kind wenst in te schrijven. Kom je graag eens langs voor wat extra info? Dan geven we graag een woordje uitleg en een rondleiding op school. Je kan steeds telefonisch een afspraak maken of via mail: marjolijn.roets@sint-rembert.be

Opvang

In onze school hebben we ruime opvangmogelijkheden.

Wat staat er op de agenda

Bekijk de Fonkel jaarkalender
donderdag 21 oktober
camping 2de lj
donderdag 21 oktober
startvergadering ouderraad (nieuwe ouders)
vrijdag 22 oktober
15 uur tot 16 uur: typelessen