Wie is wie

Triangle

directeur

Marjolijn Roets
marjolijn.roets@sint-rembert.be

Triangle

zorgcoördinator kleuter en eerste leerjaar

Agna Vanhee
agna.vanhee@sint-rembert.be

Triangle

zorgcoördinator lager tweede tot zesde leerjaar

Hilde Beernaert
hilde.beernaert@sint-rembert.be

Triangle

secretaresse

Mieke Vyncke
defonkel.secretariaat@sint-rembert.be

Triangle

secretaresse

Sandra Devos
defonkel.secretariaat@sint-rembert.be

Triangle

secretaresse

Lindsay Depuydt
defonkel.secretariaat@sint-rembert.be

Triangle

ICT-coördinator

Eline Devolder
eline.devolder@sint-rembert.be

Triangle

kinderverzorgster

Linsy Kimpe
linsy.kimpe@sint-rembert.be

Triangle

juf peuterklas A

Silke Vernimmen
silke.vernimmen@sint-rembert.be

Triangle

juf peuterklas A & bewegingsopvoeding peuters

Galina Deschacht
galina.deschacht@sint-rembert.be

Triangle

juf peuterklas B

Margot Lannoo
margot.lannoo@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste kleuter A

Zoë De Roo
zoe.deroo@sint-rembert.be

Triangle

interimaris eerste kleuter A

Penelope Reubens
penelope.reubens@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste kleuter B

Emma Vanbelle
emma.vanbelle@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede kleuter A

Ingrid Ramon
ingrid.ramon@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede kleuter A - juf bewegingsopvoeding 1ste & 2de kleuter

Elisabeth Naeyaert
elisabeth.naeyaert@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede kleuter B

Nancy Derous
nancy.derous@sint-rembert.be

Triangle

juf derde kleuter A

Mieke Delanghe
mieke.delanghe@sint-rembert.be

Triangle

juf derde kleuter B

Els Delahaye
els.delahaye@sint-rembert.be

Triangle

juf derde kleuter C

Janne Verhelle
janne.verhelle@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste leerjaar A

Melanie Eecloo
melanie.eecloo@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste leerjaar B

Lies Castelein
lies.castelein@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste leerjaar B & interimaris derde leerjaar B

Jolien Pollet
jolien.pollet@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede leerjaar A

Sarah De Clerck
sarah.declerck@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede leerjaar A

Karlien De Waele
karlien.dewaele@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede leerjaar B

Eline Degryse
eline.degryse@sint-rembert.be

Triangle

juf derde leerjaar A

Tyara Decaestecker
tyara.decaestecker@sint-rembert.be

Triangle

juf derde leerjaar B (halftijds)

Daisy Hubrecht
daisy.hubrecht@sint-rembert.be

Triangle

juf derde leerjaar B (halftijds)

Ann Defevere
ann.defevere@sint-rembert.be

Triangle

meester vierde leerjaar A

Kristoff Ryckewaert
kristoff.ryckewaert@sint-rembert.be

Triangle

juf vierde leerjaar B

Lynn Dedeyster
lynn.dedeyster@sint-rembert.be

Triangle

meester vijfde leerjaar A

Wim Decock
wim.decock@sint-rembert.be

Triangle

juf vijfde leerjaar B

Marieke Santy
marieke.santy@sint-rembert.be

Triangle

juf zesde leerjaar A - beleidsmedewerker - projectklas

Hanne Ryheul
hanne.ryheul@sint-rembert.be

Triangle

juf zesde leerjaar A

Katrien Wydooghe
katrien.wydooghe@sint-rembert.be

Triangle

interimaris zesde leerjaar A

Heidi Neyens
heidi.neyens@sint-rembert.be

Triangle

juf zesde leerjaar B

Lien Devreker
lien.devreker@sint-rembert.be

Triangle

turnleerkracht lager

Tim Bolliou
tim.bolliou@sint-rembert.be

Triangle

zorgjuf lager

Griet Roose
griet.roose@sint-rembert.be

Klassen

Wil je kennismaken met onze klassen? Klik dan op de foto en breng een bezoekje aan de blog van de klas.

Inschrijven

Hier kan je alle info terugvinden indien je uw kind wenst in te schrijven. Kom je graag eens langs voor wat extra info? Dan geven we graag een woordje uitleg en een rondleiding op school. Je kan steeds telefonisch een afspraak maken of via mail: marjolijn.roets@sint-rembert.be

Opvang

In onze school hebben we ruime opvangmogelijkheden.

Wat staat er op de agenda

Bekijk de Fonkel jaarkalender
maandag 26 februari
26 tot 26 februari: oudercontacten en adviesbespreking L6 + meegeven BASO-fiche
woensdag 28 februari
zwemmen: L6 - L2 - L4
vrijdag 1 maart
SPORTAVOND