Wie is wie

Triangle

directeur

Marjolijn Roets
marjolijn.roets@sint-rembert.be

Triangle

zorgcoördinator kleuter / juf tweede kleuter A op vrijdag

Agna Vanhee
agna.vanhee@sint-rembert.be

Triangle

zorgcoördinator lager / juf tweede leerjaar A op maandag -en vrijdagnamiddag

Hilde Beernaert
hilde.beernaert@sint-rembert.be

Triangle

secretaresse

Mieke Vyncke
defonkel.secretariaat@sint-rembert.be

Triangle

secretaresse

Nancy Vanneste
defonkel.secretariaat@sint-rembert.be

Triangle

ICT-coördinator

Kenneth De Vlaeminck
kenneth.devlaeminck@sint-rembert.be

Triangle

kinderverzorgster

Linsy Kimpe
linsy.kimpe@sint-rembert.be

Triangle

juf K0A (peuterklas) en K1A (eerste kleuter)

Ilse Van Vooren
ilse.vanvooren@sint-rembert.be

Triangle

juf bewegingsopvoeding peuter, 1ste kleuter, 2de kleuter / zorgjuf kleuter

Elisabeth Naeyaert
elisabeth.naeyaert@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste kleuter K1B

Silke Vernimmen
silke.vernimmen@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste kleuter B op donderdag

Emma Vanbelle
emma.vanbelle@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede kleuter A

Ingrid Ramon
ingrid.ramon@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede kleuter B

Nancy Derous
nancy.derous@sint-rembert.be

Triangle

juf derde kleuter A

Mieke Delanghe
mieke.delanghe@sint-rembert.be

Triangle

juf derde kleuter B

Els Delahaye
els.delahaye@sint-rembert.be

Triangle

turnleerkracht derde kleuter en lager

Tim Bolliou
tim.bolliou@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste leerjaar A

Katrien Wydooghe
katrien.wydooghe@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste leerjaar B

Lies Castelein
lies.castelein@sint-rembert.be

Triangle

zorgjuf eerste, tweede en derde leerjaar/juf eerste leerjaar B op dinsdag

Griet Roose
griet.roose@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede leerjaar A

Daisy Hubrecht
daisy.hubrecht@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede leerjaar B

Eline Degryse
eline.degryse@sint-rembert.be

Triangle

meester derde leerjaar A

Marc Vanneste
marc.vanneste@sint-rembert.be

Triangle

juf derde leerjaar B

Ann Defevere
ann.defevere@sint-rembert.be

Triangle

juf derde leerjaar B en zesde leerjaar

Lien Devreker
lien.devreker@sint-rembert.be

Triangle

meester vierde leerjaar A

Kristoff Ryckewaert
kristoff.ryckewaert@sint-rembert.be

Triangle

juf vierde leerjaar B

Eline Vandemergel
eline.vandemergel@sint-rembert.be

Triangle

meester vijfde leerjaar A

Wim Decock
wim.decock@sint-rembert.be

Triangle

juf vijfde leerjaar B

Marieke Santy
marieke.santy@sint-rembert.be

Triangle

juf zesde leerjaar A

Hanne Ryheul
hanne.ryheul@sint-rembert.be

Klassen

Wil je kennismaken met onze klassen? Klik dan op de foto en breng een bezoekje aan de blog van de klas.

Inschrijven

Hier kan je alle info terugvinden indien je uw kind wenst in te schrijven. Kom je graag eens langs voor wat extra info? Dan geven we graag een woordje uitleg en een rondleiding op school. Je kan steeds telefonisch een afspraak maken of via mail: marjolijn.roets@sint-rembert.be

Opvang

In onze school hebben we ruime opvangmogelijkheden.

Wat staat er op de agenda

Bekijk de Fonkel jaarkalender
maandag 17 december
WEEK 1
woensdag 19 december
NM schaatsen in Boudewijnpark (vertrek om 13u20, gelieve de kinderen tijdig af te halen op school om 16u30 stipt)
donderdag 20 december
BIB 2de lj - 6de lj