Wie is wie

Triangle

directeur

Marjolijn Roets
marjolijn.roets@sint-rembert.be

Triangle

zorgcoördinator kleuter en eerste leerjaar

Agna Vanhee
agna.vanhee@sint-rembert.be

Triangle

zorgcoördinator lager tweede tot zesde leerjaar

Hilde Beernaert
hilde.beernaert@sint-rembert.be

Triangle

secretaresse

Mieke Vyncke
defonkel.secretariaat@sint-rembert.be

Triangle

secretaresse

Sandra Devos
defonkel.secretariaat@sint-rembert.be

Triangle

ICT-coördinator

Eline Devolder
eline.devolder@sint-rembert.be

Triangle

kinderverzorgster

Linsy Kimpe
linsy.kimpe@sint-rembert.be

Triangle

juf peuter & eerste kleuter A

Silke Vernimmen
silke.vernimmen@sint-rembert.be

Triangle

juf peuter & eerste kleuter A op donderdag - bewegingsopvoeding derde kleuter

Zoë De Roo
zoë.deroo@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste kleuter B

Emma Vanbelle
emma.vanbelle@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede kleuter A

Ingrid Ramon
ingrid.ramon@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede kleuter A op vrijdag & juf bewegingsopvoeding peuter, 1ste en 2de kleuter

Elisabeth Naeyaert
elisabeth.naeyaert@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede kleuter B

Nancy Derous
nancy.derous@sint-rembert.be

Triangle

juf derde kleuter A

Mieke Delanghe
mieke.delanghe@sint-rembert.be

Triangle

juf derde kleuter B

Els Delahaye
els.delahaye@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste leerjaar A

Katrien Wydooghe
katrien.wydooghe@sint-rembert.be

Triangle

juf eerste leerjaar B

Lies Castelein
lies.castelein@sint-rembert.be

Triangle

zorgjuf eerste, tweede en derde leerjaar/juf eerste leerjaar B op dinsdag

Griet Roose
griet.roose@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede leerjaar A

Sarah De Clerck
sarah.declerck@sint-rembert.be

Triangle

juf tweede leerjaar B

Eline Degryse
eline.degryse@sint-rembert.be

Triangle

meester derde leerjaar A (halftijds)

Marc Vanneste
marc.vanneste@sint-rembert.be

Triangle

juf derde leerjaar A (halftijds)

Daisy Hubrecht
daisy.hubrecht@sint-rembert.be

Triangle

juf derde leerjaar B (halftijds)

Ann Defevere
ann.defevere@sint-rembert.be

Triangle

juf derde leerjaar B (halftijds), zorgleerkracht 3de - 4de - 5de lj - zorgleerkracht anderstalige nieuwkomers

Tyara Decaestecker
tyara.decaestecker@sint-rembert.be

Triangle

meester vierde leerjaar A

Kristoff Ryckewaert
kristoff.ryckewaert@sint-rembert.be

Triangle

juf vierde leerjaar B

Eline Vandemergel
eline.vandemergel@sint-rembert.be

Triangle

meester vijfde leerjaar A

Wim Decock
wim.decock@sint-rembert.be

Triangle

juf vijfde leerjaar B

Marieke Santy
marieke.santy@sint-rembert.be

Triangle

juf zesde leerjaar A

Hanne Ryheul
hanne.ryheul@sint-rembert.be

Triangle

juf zesde leerjaar B

Lien Devreker
lien.devreker@sint-rembert.be

Triangle

turnleerkracht lager

Tim Bolliou
tim.bolliou@sint-rembert.be

Triangle

juf vijfde leerjaar B op vrijdag, juf zesde leerjaar A op donderdag, zorgleerkracht vijfde leerjaar

Sietske Denys
sietske.denys@sint-rembert.be

Klassen

Wil je kennismaken met onze klassen? Klik dan op de foto en breng een bezoekje aan de blog van de klas.

Inschrijven

Hier kan je alle info terugvinden indien je uw kind wenst in te schrijven. Kom je graag eens langs voor wat extra info? Dan geven we graag een woordje uitleg en een rondleiding op school. Je kan steeds telefonisch een afspraak maken of via mail: marjolijn.roets@sint-rembert.be

Opvang

In onze school hebben we ruime opvangmogelijkheden.

Wat staat er op de agenda

Bekijk de Fonkel jaarkalender
maandag 26 oktober
WEEK 2
zondag 1 november
Allerheiligen
maandag 2 november
WEEK 1